Oferta

Maszyny pakujące i taśmociągi magnetyczne we Wrocławiu - Oferta DiD Pak

Firma "DID-PAK" posiada w pełnej ofercie handlowej owijarki do palet, zaklejarki do kartonów, wiązarki do kartonów, kartoniarki, etykieciarki, zgrzewarki do folii, maszyny do pakowania w folię termokurczliwą, flow pack, pakowarki próżniowe, folie, folie stretch, taśmociągi magnetyczne i wszelakie materiały eksploatacyjne wykorzystywane w szeroko pojętej branży urządzeń i materiałów pakujących.

Pragniemy zaznaczyć, że w każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji, aby w razie potrzeby, służyć fachowym doradztwem technicznym i organizacyjnym stanowiska pracy w celu wybrania najbardziej optymalnego rozwiązania zapewniającego uzyskanie założonego celu. W swoich produktach stosujemy nowoczesne rozwiązania zapewniające dużą niezawodność, energooszczędność oraz prostotę i łatwość obsługi, dzięki której zostały wyróżnione nie tylko przez użytkowników, ale też stowarzyszenie "PROPAK".

Dotychczasowym oraz nowym Klientom oferujemy odpłatnie modernizację i remonty urządzeń wprowadzając nowoczesne układy usprawniające starsze rozwiązania konstrukcyjne.

Na wszystkie produkowane urządzenia udzielamy rocznej gwarancji zapewniając serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Realizacja zamówień na urządzenia wynosi około 2-8 tygodni od daty złożenia zamówienia i wpłaceniu uzgodnionej zaliczki.