O firmie DID

Firma "DID-PAK" posiada w pełnej ofercie handlowej pakowarki impulsowe, stałogrzejne (manualne, półautomatyczne oraz automaty) z układami elektromagnetycznymi i pneumatycznymi ze stałym, automatycznym dociskiem zgrzewadła zapewniającym komfort obsługi.

Pragniemy zaznaczyć, że w każdej chwili jesteśmy do Państwa dyspozycji, aby w razie potrzeby, służyć doradztwem technicznym i organizacyjnym stanowiska pracy w celu wybrania najbardziej optymalnego rozwiązania zapewniającego uzyskanie założonego celu. W swoich produktach stosujemy nowoczesne rozwiązania zapewniające dużą niezawodność, energooszczędność oraz prostotę i łatwość obsługi, czym zyskały uznanie użytkowników, jak również wyróżnione przez stowarzyszenie "PROPAK".

Wykonujemy zgrzewarki liniowe do 1800 mm i kątowe 350x350 mm, pakowarki do grupowania produktów z dwóch rolek oraz automaty przepływowe i urządzenia termoformatujące. Do obkurczania wszystkich rodzajów folii produkujemy nagrzewnice tunelowe z dodatkowym wyposażeniem umożliwiającym tworzenie zestawów z pakowarkami i stołami odbiorczymi.

Posiadamy również w ofercie handlowej Compakty, tzn. pakowarka i tunel na wspólnym łożu, również w wersji przemysłowej - przeznaczone do pracy ciągłej.
Dotychczasowym i nowym Klientom oferujemy odpłatnie modernizację i remonty urządzeń, wprowadzając nowoczesne układy usprawniające starsze rozwiązania konstrukcyjne.

Na wszystkie produkowane urządzenia udzielamy rocznej gwarancji zapewniając serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, dystrybucję materiałów eksploatacyjnych oraz oferujemy dostawy folii termokurczliwej.

Realizacja zamówień na urządzenia wynosi około 2-8 tygodni od daty złożenia zamówienia i wpłaceniu uzgodnionej zaliczki.

Dowóz własnym transportem w cenie 1,50zł /netto/ za km połączony jest z montażem, uruchomieniem urządzenia oraz nieodpłatnym przeszkoleniem obsługi.

Zapraszamy!

Co nas wyróżnia?

Wyróżnia nas niezawodność oraz jakość wprowadzanych materiałów. W ofercie naszej firmy znajdują się między innymi automaty pakujące, flow-pack, folie stretch, foliarki, maszyny pakujące, owijarki, owijarki do palet, pakowaczki, taśmociągi oraz zgrzewarki do folii. Jesteśmy czynni od poniedziałku do piątku.